У ВООЗ повідомили, що вакцина від COVID-19 стане доступною найближчим часом

  • 07.04.2020, 16:15
  • 1 467

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що дослідження з розробки вакцин і способів лікування коронавірусу проводяться "з неймовірною швидкістю"

Про це розповів генеральний директор ВООЗ, доктор Тедрос Аданом Гебреєсус, передає OBOZREVATEL із посиланням на CNBC.

Він уточнив, що до процесу приєдналися понад 70 країн, щоб пришвидшити дослідження ефективного лікування. Крім того, створенням вакцини займаються майже 20 установ і компаній.

«Вірусний геном був складений на карті на початку січня та поширився в усьому світі, що дало змогу розробити тести й почати дослідження вакцини», — заявив Тедрос.

Читайте також: Про загрозу пандемії ВООЗ знала ще у грудні. Чому мовчала?

За його словами, ВООЗ незабаром оголосить про ініціативу з інтенсивної розробки та справедливого розподілу вакцин. Він уточнив, що в організації хочуть, щоб вакцину мали можливість отримати всі країни.

Зі свого боку виконавчий директор програми ВООЗ із надзвичайних ситуацій, доктор Майк Раян зазначив, що під час одного з випробувань буде вивчена профілактика серед медичних працівників, щоб з'ясувати, чи не применшені дані про те, що застосування більш низьких доз таких препаратів, як гідроксихлорохін, знизить ризик їх зараження під час лікування пацієнтів.

Схожі новини

Популярне за добу

Популярне за тиждень