Печерський суд встановив, що Портнов 5 років перебував за межами України у відрядженнях

  • 01.02.2020, 19:36
  • 602

Печерський районний суд Києва встановив, що колишній заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов з 14 квітня 2014 року по 19 травня 2019 року перебував за межами України у відрядженнях

Про це із посиланням на рішення суду від 15 січня, ухвалене суддею Печерського суду Світланою Волковою, повідомляє «Судовий репортер».

Суд встановив, що 14.04.2014 року Портнов був прийнятий на посаду директора департаменту з надання правової допомоги за кордоном адвокатського об’єднання «Корпоративні технології».

Одночасно наказом голови об’єднання йому було оформлено службове відрядження за межі України строком на 60 днів. Це відрядження неодноразово продовжувалося аж до 19 травня 2019 року і в цей день він повернувся в Україну.

Портнов просив встановити факт безперервного проживання його в Україні останні 5 років, оскільки від цього залежить реалізація його права на працю та участь в управлінні державними справами, зокрема, можливість бути обраним народним депутатом.

Печерський суд задовольнив побажання Портнова, врахувавши висновки Верховного суду, що строк службового відрядження входить до строку безперервного проживання на території України.

Схожі новини