Передплатити Підтримати
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • "Грабують, застосовують насильство до жінок та дітей", - українська розвідка розповіла про злочини бойовиків на Донбасі

"Грабують, застосовують насильство до жінок та дітей", - українська розвідка розповіла про злочини бойовиків на Донбасі

За даними розвідки, заяви про вчинені військовими злочинцями фізичне насильство і побої, у т.ч. стосовно жінок і підлітків, за нібито порушення “комендантської години”, як правило, навіть не реєструються т.зв. “місцевими правоохоронцями”

На Донбасі російські найманці грабують та застосовують фізичну силу до жителів населених пунктів, де розташовані їхні підрозділи.

Як передає УНІАН, про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України полковник Максим Праута, посилаючись на українську розвідку.

За його словами, у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ з початку вересня поточного року суттєво збільшилась кількість злочинів і правопорушень, скоєних проти місцевого населення.

Зокрема, російські найманці, погрожуючи зброєю та застосовуючи фізичну силу, грабують місцевих підприємців, здійснюють крадіжки майна жителів населених пунктів, у яких розташовуються підрозділи окупантів.

«Значне зростання на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей числа постраждалих місцевих жителів спричинене в першу чергу протекціоністським ставленням російсько-окупаційного командування до військових злочинців, які отримали російські паспорти і, прикриваючись російським громадянством, уникають відповідальності за скоєння злочинів і правопорушень», — розповів Праута.

Він також зазначив, що заяви про вчинені військовими злочинцями фізичне насильство і побої, у т.ч. стосовно жінок і підлітків, за нібито порушення «комендантської години», як правило, навіть не реєструються т.зв. «місцевими правоохоронцями».

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • "Грабують, застосовують насильство до жінок та дітей", - українська розвідка розповіла про злочини бойовиків на Донбасі