"Зоря" здобула перемогу над новачками УПЛ

• 11.08.2019, 19:04
  • 398

У 3-му турі чемпіонату України з футболу "Зоря" у гостях завдала першої поразки у сезоні дебютанту прем'єр-ліги – "Колосу" із села Ковалівка

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У Києві, де свої домашні матчі у першому колі проводить «Колос», рахунок було відкрито на 27-й хвилині — «Зорю» вивів вперед Богдан Леднєв. Команда з Ковалівки відігралася за 5 хвилин, коли відзначився Денис Костишин.

Перед самою перервою «Зорю» знову вивів вперед новачок команди Назарій Русин, якого луганчани орендували у «Динамо».

На 46-й хвилині ще переконливішою перевагу команди Віктора Скрипника зробив Владислав Кабаєв.

«Зоря» перемогла «Колос» з рахунком 3:1, набрала 7 очок та вийшла на друге місце в турнірній таблиці, яку з 9 пунктами очолює «Шахтар». «Колос» із 6 балами опустився на п'яту позицію.

У ще одному матчі ігрового дня «Дніпро-1» на своєму полі поступився «Десні» — 0:1.