У «Європейській Солідарності» виступили із жорсткою заявою щодо очільника ДБР та переслідування Порошенка: усі подробиці

  • 17.07.2019, 11:58
  • 400

У Партії «Європейська Солідарність» наголосили, що її лідер Петро Порошенко не отримував повістки від Державного бюро розслідувань, а відтак не братиме участі в анонсованому допиті.

Подаємо відповідний текст заяви у повному обсязі:

«Вважаємо показовим, що за годину до прес-брифінгу голови ДБР Романа Труби екс-заступник голови адміністрації Януковича — Андрій Портнов — вже анонсував у своєму телеграм-каналі «нову повістку» для Петра Порошенка.

Принагідно інформуємо, що Петро Порошенко так і не отримував жодної повістки від жодного слідчого органу, в тому числі і ДБР. І сьогодні перебуває на міжнародних зустрічах в Європарламенті.

Показово також, що Портнов навіть не приховує політичних мотивів переслідування Петра Порошенка та партії «Європейська Солідарність», коли пише, що п’ятий Президент має «пройти абсолютно всі етапи тих же процедур, які пройшли за його вказівкою тисячі українців».

Очевидно, тут йдеться про посібників режиму Януковича, які розстрілювали людей на Майдані та привели в Україну війну.

Нам шкода, що голова ДБР Роман Труба став інструментом в руках поплічника Віктора Януковича Андрія Портнова і проросійського реваншу".

Схожі новини