"Путін, ти ху*ло": український журналіст записав звернення до президента РФ (відео)

Ведучий 24 каналу Артем Овдієнко записав звернення до президента РФ Володимира Путіна та анонсував телеміст з "Руставі-2", під час якого українці і грузини повинні обговорити протидію російській агресії.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

«Колеги з Руставі 2 не дадуть збрехати. Путін, ти ху*ло. І чим раніше ми тебе побачимо у труні у білих тапочках, тим більше сапераві і цинандалі ми разом вип'ємо у цей радісний день. Але поки твій ботокс ще остаточно не проїв твій мозок, поясни мені, чого ти до нас лізеш? Чого тобі не сидиться рівно на твоїй в'ялій попі, що ти все до нас лізеш і лізеш? До нас — в Україну, у Грузію, у Молдову?», — сказав журналіст у відео, яке опубліковане на його сторінці у Facebook.

Овдієнко порадив Росії не лізти у справи інших країн, а розбиратися з власними проблемами.

«Як не повінь, яку у тебе твої МНСники проспали, так старий радянський підводний човен у тебе тоне, який ти перефарбував і на блакитному оці називаєш сучасною грізною зброєю. Як не черговий літак, зібраний з гівна і палиць, у тебе розбивається, так черговий тисячокілометровий нафтопровід засмічується. Тому що ти за 20 років свого правління вже просрав всі полімери. Це не ми з грузинами маємо нагадувати, що ти ху*ло, це твої росіяни мають тобі таке говорити і вже скажуть дуже скоро», — зазначив журналіст.

За його словами, поки громадяни РФ не вживають ніяких дій, щоб зупинити агресію Путіна, українцям і грузинам слід порадитися, як захищатися від «сраного руского міра».

«Дивитися можна і росіянам, але для цього вам потрібно отримати у РПЦ довідку про надійність духовних скріп. Завірьте на роботі у вашого парторга з „Єдиної Росії“ і пред'явіть потім до ФСБ, щоб вони вам талон на двогодинний інтернет видали», — пожартував Овдієнко.

Схожі новини