НАБУ повідомило про підозру Насалику

  • 09.07.2019, 18:33
  • 377

Детективами НАБУ повідомлено про підозру Міністру енергетики та вугільної промисловості України Ігорю Насалику, який "забув" задекларувати 1,249 млн доларів.

Про це повідомляє УНН.

«За погодження прокурора САП детективами НАБУ повідомлено про підозру Міністру енергетики та вугільної промисловості України за фактом внесення недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015−2018 роки», — йдеться в повідомленні САП.

Розслідуванням встановлено, що у 2014 році підозрюваний отримав у позику 1,249 млн доларів США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях.

Також, зазначається, що дії високопосадовця кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ст. 366−1 К К України (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції»).

Схожі новини