Віцепрем’єрку з євроінтеграції Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС. Оновлено

  • 08.07.2019, 15:42
  • 936

Віцепрем’єрку з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС, який проходить сьогодні у Києві.

Про це стало відомо «Європейській правді».

За інформацією видання, Климпуш-Цинцадзе не подали у переліку учасників зустрічі попри те, що саме вона відповідає за цю тематику, і Євросоюз очікував її участі.

За даними джерел, ще сьогодні розглядалася можливість участі Климпуш-Цинцадзе у саміті. Але коли віцепрем’єрка прийшла до Маріїнського палацу, їй відмовили у вході.

Міжурядові договори на зустрічі буде підписувати перший віцепрем’єр і міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Згодом, Іванна Климпуш-Цинцадзе, яку не пустили на саміт Україна-ЄС, звинуватила прем’єра Гройсмана у тому, що він викреслив її з-поміж учасників зустрічі, повідомляє «Європейська правда».

Прем’єр ухвалив рішення виключити мене з делегації, бо у попередніх списках я була, а команда нового президента стала заручником тих інтриг, які веде очільник уряду", — заявила журналістам Климпуш-Цинцадзе.

Очільниці урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції на саміті також немає.

«Там відсутні ті представники уряду, хто опікувався тематикою євроінтеграції та знається на питаннях, які там обговорюються», — додала Климпуш-Цинцадзе.

На запитання журналістів, як відреагувала європейська сторона на її неучасть у саміті, Климпуш-Цинцадзе відповіла: «Я бачила здивоване обличчя Гана (єврокомісар питань розширення та політики добросусідства — ЄП), але що поробиш, делегації вже зайшли», — сказала віцепрем'єрка.

Іванна Климпуш-Цинцадзе є членом першої десятки передвиборчого списку партії Порошенка «Європейська солідарність». Вона часто публічно критикує кроки команди президента.

Схожі новини