Геть матюки з мови: в Україні запропонували заборонити лихословити

  • 03.07.2019, 13:33
  • 1 107

На сайті Верховної Ради України з'явився законопроект "Про протидію лихослів'ю", який передбачає очищення української мови від нецензурної лексики.

Його ініціатором стала народна депутатка, політична і громадська діячка Ольга Богомолець, передає OBOZREVATEL.

Головним комітетом зазначений комітет із питань свободи слова та інформаційної політики, який очолює Вікторія Сюмар. Проект зареєстрований 2 липня, проте станом на ранок 3 липня текст документа був відсутній.

Так звана дематюкація української мови викликала бурхливу реакцію у мережі. Деякі українці навіть сприйняли такий документ як жарт, інші вважають його повним маразмом.

«Цікаво, вони список заборонених слів внесуть? Цирк та й годі. Маразм прогресує якось занадто швидко», «А вичерпний перелік слів, словосполучень та мовних зворотів у тексті закону наведуть? Бо тільки так можна всеосяжно впровадити дематюкацію мови в усіх сферах суспільного життя!» — іронічно обурюються користувачі українського сегменту Facebook.

«Ок, Google — що таке дематюкація мови?», «Вже й поговорити не можна. Дематюкація мови», «Хотілося б не матюкатись, але ж, бл*дь…Вимагаю від Ольги Богомолець закону про заборону колупатися в носі», — пишуть українці.

Схожі новини