«Європейська Солідарність» нікому не дозволить паралізувати армію і зруйнувати міжнародну проукраїнську коаліцію, – Герасимов

  • 01.07.2019, 15:51
  • 655

Після 21 квітня реваншисти переходять всі червоні лінії. Атакується фундамент української державності, значно зміцнений командою Порошенка за останні п’ять років: армія, мова, українська церква, а ще декомунізація, люстрація, енергетична незалежність та інші здобутки.

Про це під час виступу на Погоджувальній раді ВР заявив Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов, повідомляє прес-служба «Європейської Солідарності».

Він, зокрема, наголосив, що дії реваншистів завдають ударів в спину українській армії.

«Нещодавні обшуки в Міністерстві оборони та у „волонтерського десанту“, який у 2014-му поламав десятки корупційних схем, повністю паралізували постачання до армії бронежилетів, касок і зимової форми. Армію у стан 14-го року прагнуть повернути наші вороги, але коли це починає робити замість них українська влада, то виникає питання, чиї інтереси вона відстоює?», — підкреслив Голова фракції.

«Тепер от Путін посилається на слова нового начальника українського Генштабу (Хомчака), який нібито назвав провокацією мирний прохід українських кораблів з української Одеси до українського Маріуполя. І це при тому, що Міжнародний трибунал з морського права повністю став на бік України, зобов’язавши повернути наших військових. Шановна нова влада, пройшло вже декілька днів — де спростування?! Ми нікому не дамо права називати наших героїв-моряків злочинцями. Вони мають бути беззастережно звільнені відповідно до рішення міжнародного трибуналу. Все інше — це зрада національних інтересів. А злочинці — це Кремль».

Усе це, на переконання Голови фракції, — невід’ємні частини воєнно-політичної атаки Кремля на незалежну Україну.

«Ключовий удар наноситься по Петру Порошенку. Бо він знає як — і здатен ефективно протистояти реваншу та зберегти міжнародну коаліцію на дипломатичному фронті. Тому ми бачимо, як вчорашні втікачі — прибічники Януковича — зараз повертаються в Україну і показово завалюють місцеві суди фіктивними справами проти Порошенка. Однак справа не у прізвищі Порошенка, а у тому, що нині реваншисти роблять все, щоб знову повернути Україну до статусу безправного сателіта Кремля», — наголосив парламентар.

«Кожен із позовів на Петра Порошенка, — зазначив Артур Герасимов, — щодо наказу про контрнаступ, завдяки якому звільнили 2\3 окупованого Донбасу, наказу про перехід кораблів в акваторію Азовського моря для захисту українських Маріуполя і Бердянська та інші справи — це справи проти України і її права на самозахист від агрессора».

Голова фракції також наголосив, що сьогодні головне завдання демократичного виборця — не розпорошувати голоси на непрохідні проекти, бо це грає на руку проросійським реваншистам.

«Державницька команда, яка точно буде руйнувати плани ворога — це команда «Європейської Солідарності». Кожен член списку ефективно захищав Україну протягом найважчих років на своїй ділянці: в армії, волонтерством, в органах місцевого самоврядування, в парламенті, уряді. При цьому 70% списку — це затребувані суспільством нові люди, що дає унікальне поєднання досвіду і «свіжої крові», — сказав Артур Герасимов.

Схожі новини