У Києві активісти вийшли на акцію проти поновлення Портнова в університеті Шевченка

  • 20.06.2019, 19:13
  • 1 033

У четвер, 20 червня, під будівлею Київського національного університету ім. Тараса Шевченка розпочалась акція проти колишнього заступника глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Портнова, якого поновили на посаді професора кафедри конституційного права юридичного факультету.

Про це повідомляє телеканал «Прямий».

Громадська організація «Солідарна молодь» підтримала акцію студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка проти працевлаштування колишнього заступника глави Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова на кафедрі конституційного права КНУ.

Андрій Портнов раніше вже працював за сумісництвом на кафедрі конституційного права юридичного факультету в КНУ ім. Шевченка — з 2009 по 2014 рік. Його звільнили в лютому 2014 року.

Основним місцем роботи Портнова була Адміністрація президента України Віктора Януковича. У січні 2014 року він став першим заступником голови АП. Після втечі Януковича Портнов також поїхав із Україну і 5 років перебував за кордоном.

5 березня 2014 року Євросоюз заблокував на рік активи 18 колишніх українських високопосадовців, яких підозрюють у незаконному заволодінні державною власністю, в тому числі Портнова. За рік ЄС виключив із санкційного списку чотирьох колишніх українських високопосадовців, зокрема й Портнова.

Портнов повернувся до України 19 травня 2019 року. Його допитали в Генеральній прокуратурі як свідка у справах Майдану.

Схожі новини