Виносити на референдум питання, боронити чи не боронити рідну землю – це злочин, – Порошенко

  • 11.06.2019, 16:32
  • 349

Тільки членство в НАТО може стати гарантією безпеки для Української держави загалом і кожного громадянина зокрема, і команда «Європейської Солідарності» має чіткий план, як цього досягти у межах найближчих 10 років.

Про це лідер партії Петро Порошенко заявив в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV, передає пре-служба партії.

Він наголосив, що виносити на референдум питання національної безпеки та оборони неприпустимо. «Якби я так діяв у 2014-му році, ворог був би або в Києві, або у Львові. Є теми, за якими референдуми проводити категорично шкідливо», — переконаний Порошенко.

Він також заявив, що неприпустимо забороняти українським воїнам відкривати вогонь у відповідь на обстріли російсько-терористичних сил. «Українські воїни повинні мати право себе захистити», — наголосив Порошенко.

Він нагадав, що рішення про так звану «блокаду» окупованих територій ухвалили, коли Путін запровадив рубльову зону на окупованих територіях і конфіскував на користь Російської Федерації майно, заводи і фабрики. «Конфіскував їх у держави Україна, у приватних власників. Ми сказали — поки ви не повернете це законними власникам, Україна не буде купувати продукцію, яка продукується вкраденими підприємствами. Вони вивели ці підприємства з податкової зони України. І це означає що все, що зароблять ці підприємства, піде на фінансування тероризму», — зазначив Порошенко.

Якщо продовжити купувати продукцію незаконно конфіскованих українських підприємств — це призведе до легітимізації російської окупації Донбасу, переконаний Порошенко.

«Тому я буду робити все можливе, для того щоб захистити Україну. Наша команда буде робити все, щоб допомогти новій владі не наробити помилок. Ми маємо захистити наш рух вперед до Північно-Атлантичного альянсу, не дати скасувати зміни до Конституції щодо НАТО та ЄС і розвернути нашу країну назад в бік російської імперії. Наша команда знає, як цього не допустити», — наголосив п’ятий президент України.

Схожі новини