Вілла в Італії, 5 готельних номерів у Грузії та квартира у Криму: що задекларував Зеленський

  • 20.05.2019, 15:11
  • 756

20 травня президент Володимир Зеленський опублікував декларацію про доходи за 2018 рік, де вказав віллу в Італії за майже 89 мільйонів гривень та 5 готельних номерів у Грузії.

Про це повідомляє «Українська правда» із посиланням на дані Національного агентства із запобігання корупції.

Зеленський задекларував кілька квартир у Києві, квартиру дружини в Криму на майже 130 кв.м. та низку нерухомості за кордоном.

Зокрема, у президента з дружиною Оленою є квартира у Великій Британії площею 91 кв.м. та житловий будинок в Італії площею 413 кв.м. Будинок Зеленські придбали у 2015 році за 88,6 млн гривень, а квартира у Британії їм коштувала більше 42 млн грн.

У декларації за 2017 рік Зеленський не вказував італійського маєтку.

Також подружжя вказало 5 об'єктів незавершеного будівництва — готельних номерів у Грузії.

Крім того, у Зеленських є квартира у Києві площею майже 300 кв. м за більш ніж 19 мільйонів гривень.

Він з дружиною є кінцевим бенефеціаром ТОВ «КІНОКВАРТАЛ», ТОВ «СТУДІЯ КВАРТАЛ — 95», ТОВ «ЗЕЛАРІ ФІШ», Aldorante Limited (зареєстрована в Кіпрі), Vilhar Holdings Limited (зареєстрована в Кіпрі), Film Heritage inc (зареєстрована в Белізі), San Tommaso S.R.L. (зареєстрована в Італії).

У порівнянні з 2017 роком, з переліку компаній зникла Megiritano Ventures Ltd, зареєстрована на Британських Віргінських островах.

Торік за основним місцем роботи («Квартал 95») Зеленський заробив 4,2 млн гривень. Крім цього президент задекларував ще 5 мільйонів 548 тисяч гривень доходу.

Дружина президента торік заробила 4,9 мільйонів гривень.

Готівкою президент зберігає 190 тисяч доларів, 107 тисяч євро, а перша леді — 150 тисяч гривень. Інші кошти подружжя зберігає на рахунках «Приватбанку», переважно в Латвії. У Зеленського на рахунках — 440 тисяч доларів, 1 мільйон гривень та 130 євро, а в Зеленської — майже 12 тисяч доларів, більше 100 тисяч гривень.

Водночас, Зеленський вказав низку фінансових зобов'язань — кредитів у «ОТП Банк» у 200 тис. гривень та 400 тисяч грн у «Приватбанку», а також позику у власної компанії Film Heritage inC на суму 1 775 935 фунтів стерлінгів (приблизно 60 млн гривень).

Також Зеленські задекларували акції та облігації в Україні та Кіпрі, корпоративні права на ТОВ «КІНОКВАРТАЛ», «СТУДІЯ КВАРТАЛ-95», «ЗЕЛАРІ ФІШ», «ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «ЛІГА СМІХУ», «АНІМАЦІЙНА СТУДІЯ 95», «Квартал ТВ», «ФІШ-ХАУС», «ІНВЕСТ АНІМА», «ГАУДІ СТУДІО», «КВАРТАЛ-КОНЦЕРТ».

Серед іншого у подружжя є по кілька коштовних годинників марок Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer; автомобілі — LAND ROVER, MERCEDES-BENZ. Торік у дружини Зеленського був ще й BMW.

Зеленський задекларував 3 винаходи, 3 — корисні моделі, більш ніж 30 — торгових марок чи комерційних найменувань.

Схожі новини