Залишаюся в політиці, щоб захистити євроатлантичний курс України, — Порошенко

  • 09.05.2019, 08:58
  • 415

Президент Петро Порошенко заявив, що після завершення президентської каденції залишається в політиці для захисту європейського та євроатлантичного курсу України.

Про це він розповів під час виступу на акції «Перша хвилина миру», повідомляє Укрінформ.

«У тому, щоб захистити європейський та євроатлантичний курс України, вбачаю для себе головний сенс і мотивацію залишатися в політиці і після того, як невдовзі складу повноваження Президента України», — сказав Порошенко.

За його словами, ЄС і НАТО є запорукою єдності і безпеки на нашому континенті, а також є гарантією національної безпеки України та безпеки кожного українського громадянина.

«У європейській цивілізації ми бачимо корені своєї ідентичності. Мета путінського контролю над історією відверто проголошена. Він хоче відновити російську імперію і розчинити українців в „едином народе“, неначе в сірчаній кислоті», — підкреслив Президент.

Як відомо, 8 травня в Україні відзначали День пам'яті та примирення, а 9 травня відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цього дня, у 1945 році, був підписаний Акт воєнної капітуляції Німеччини. Церемонія підписання була призначена на 2:30 ночі 7 травня. Акт про капітуляцію повинен вступив в дію о 23:01 8 травня.

Схожі новини