Андріївська церква стане постійним представництвом Вселенського патріархату в Києві, — Варфоломій

  • 03.11.2018, 16:28
  • 1 001

Вселенський патріарх Варфоломій висловив вдячність президенту Петру Порошенку за передачу Вселенському патріархату Андріївської церкви.

Про це Варфоломій сказав на спільній з главою держави Петром Порошенком прес-конференції за результатами переговорів у Стамбулі, повідомляє УНІАН.

«Дякую за прекрасний храм Святого Андрія (Андріївська церква — ред), який ви нам передали в Києві, щоб було постійне представництво матері-церкви в столиці України», — заявив він.

«Молюся до Господа, щоб невдовзі я знову відвідав вашу прекрасну землю», — додав Варфоломій. Також він передав благословення українському народу.

Нагадаємо, 18 жовтня Верховна Рада ухвалила внесений президентом закон № 9208 щодо передачі в безоплатне постійне користування Вселенському патріархату для здійснення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній і процесій.

Голова В Р Андрій Парубій підписав зазначений закон і направив на підпис президенту. 22 жовтня речник Української православної церкви Київського патріархату, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря) заявив, що передача Андріївської церкви Вселенському патріархату потрібна для взаємодії української церкви з Константинополем.

Схожі новини