Вбивство Веремія: фігурант справи катування євромайданівців визнав провину і відсидить 2 місяці

  • 04.09.2018, 18:43
  • 679

Один з обвинувачених у справі про викрадення, катування майданівців у січні-лютому 2014 року — Сергій Чемес — уклав угоду зі слідством про визнання винуватості за всіма статтями, котрі йому інкримінують.

Про це із передає Громадське.

Йдеться про пособництво у викраденні, катуванні майданівців, перешкоджанні мирним зібранням, а також хуліганство. Чемесу загрожувало до 10 років позбавлення волі.

Наразі ж його засудили до 3 років і 3 місяців позбавлення волі. Вирок вступить у силу через місяць.

Також Чемесу зарахують термін відбутий ним в ІТТ, а також на нього розповсюдиться так званий закон Савченко (1 рік за два). В ІТТ Чемес перебував протягом 1,5 року.

Тож загалом Чемес відбуде під вартою близько 2 місяців.

У прокуратурі наголосили, що чоловік одразу після затримання активно співпрацював зі слідством, давав викривальні покази проти інших фігурантів справи «тітушок».

Зокрема, його покази стали вагомими для встановлення вини Крисіна, Сєрова, Чередника, Хачатряна. Також в прокуратурі зазначили, що він безпосередньо не здійснював насильницьких дій стосовно Іваненка та не застосовував зброї до Веремія, а тримав його, поки не підбігли інші «тітушки». Також Чемес не був раніше судимим та має на утриманні трьох неповнолітніх дітей.

Укладена угода також зобов'язує Чемеса і надалі спіпрацювати зі слідством, надавати викривальні покази.

Також під час засідання до Чемеса звернулись потерпілі — Світлана Кирилаш та Катерина Веремій, попросивши його «усвідомити тяжкість скоєного злочину, більше так не чинити та співпрацювати зі слідством».

За даними слідства Сергій Чемес працював у охоронній фірмі Юрія Крисіна «П'ятий регіон».

Схожі новини