У Львові горіли склади з побутовою хімією

  • 26.08.2018, 13:57
  • 869

У Львові сталася пожежа на одному із складів на вулиці Грабовського.

Про це повідомляє Варта-1.

«Сьогодні, вночі у Львові, по вул. Грабовського, 11, у парку Цитадель, сталася пожежа. Згорів склад з побутовою хімією, спортивним одягом (багато чого пожежники врятували)», — йдеться у повідомленні.

Водночас, як інформує прес-служба ДСНС у Львівській області пожежа спалахнула в цегляному одноповерховому складському приміщенні. На місце події негайно направили підрозділи ДСНС, які підтвердили інформацію пожежу в складському приміщенні площею 2400 кв. м.

Як зазначається, через велику площу горіння та відсутність вододжерел було оголошено підвищений номер виклику. Складність пожежі полягала в тому, що по прибуттю всі двері були зачинені і рятувальникам довелось їх відчиняти своїми засобами.

Також впритул до стіни будівлі, що палала, були припарковані автомобілі, тому рятувальники відтягували їх подальше від вогню лебідкою рятувального автомобіля. Найближчі пожежні гідранти були розташовані на відстані 300 та 500 метрів.

Вогнеборцям вдалось локалізувати пожежу 02:19 та повністю ліквідувати о 03:54. Вогнем було знищено дах площею 1500 кв. м. Внаслідок злагоджених дій, рятувальники врятували 12 автомобілів та будівлю від повного знищення вогнем.

Схожі новини