Українець приніс перемогу бельгійському клубу в матчі Ліги Європи

• 10.08.2018, 11:55
  • 497

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський забив переможний м’яч у ворота польського Леха за бельгійський Генк у першому поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Про це повідомляє nv.ua.

На передостанній хвилині першого тайму за рахунку 0:0 Малиновський отримав передачу зліва в чужій штрафній і, обігруючи суперника, пробив точно в правий нижній кут.

У другій половині гри Генку вдалося подвоїти свою перевагу. У комбінації також взяв участь українець, а завершив її Мбвана Саматта.

Польський клуб більше не пропустив, але й не забив хоча б один м'яч, щоб поліпшити свої шанси на вихід у раунд плей-офф Ліги Європи перед повторним матчі на своєму полі.

На цій же стадії турніру Ф К Маріуполь у домашніх стінах поступився поступився французькому Бордо в першому матчі з рахунком 1:3.

Інший представник України в Лізі Європи, луганська Зоря, на своєму полі зіграла внічию 1:1 з португальською Брагою в першому матчі третього кваліфікаційного раунду.