• 29.07.2018, 08:58
  • 573

Українські студенти здобули 10 медалей на Європейських університетських іграх в Португалії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Уукраїнці вибороли 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових медалей на IV Європейських університетських іграх, які тривали з 15 до 28 липня 2018 року у місті Коїмбрі (Португалія).

За результатами змагань Україна посіла 12-те місце у загальнокомандному заліку серед 39 європейських країн.

Змагання проходили серед 13 видів спорту. Українські спортсмени доводили першість у 6 категоріях — футбол, футзал, баскетбол 3×3, дзюдо, академічне веслування та бадмінтон.

Українську збірну представляли спортсмени з п’яти вишів: НТУ «Харківський політехнічний інститут», Київського університету ім. Б. Грінченка, Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника; Чорноморського національного університету ім. П. Могили та Сумського державного університету.

Європейські університетські ігри — це масштабні змагання, у яких беруть участь спортсмени з європейських вишів. Захід проходить раз на два роки у різних європейських містах. Учасники змагаються у 13 видах спорту. Цього року в іграх взяли участь понад 4 тисячі спортсменів.