Хорватія перемогла Англію та вийшла у фінал Чемпіонату світу

Збірна Англії та Хорватії другими визначали фіналіста. Команда, яка програла, гратиме проти збірної Бельгії за третє місце

Англійці вийшли вперед вже на 5-ій хвилині. Поблищу штрафного майданчика збили Аллі, і Тріпп'єр бездоганно виконав штрафний, пробивши над стінкою під саму перекладину.

Могли невдовзі англійці й подвоїти рахунок. Кейн з першого разу не переграв Субашича, а на добиванні з гострого кута попав у штангу.

Перерва більше пішла на користь хорватам. Команда заграла більш і почала створювати моменти. Відзначитися вдалося лише на 68-ій хвилині. Після навісу з флангу Перішич випередив одразу двох суперників та ногою в дотик в повітрі пробив по воротах Пікфорда.

Вже за мить хорвати могли виходити вперед, але після удару «картатих» м'яч влучив у стійку.

Матч так і закінчився в нічию 1:1 (третя гра поспіль для хорватів у плей-оф Чемпіонату світу, яка закінчується з таким рахунком). А вже в додатковий час Манджукіч теж скористався помилкою захисників збірної Англії, і вибігши з-за спини, пробив повз воротаря