Україна здобула драматичну перемогу на ЧС з хокею U-18

• 18.04.2018, 10:59
  • 516

Юніорська збірна України з хокею виграла в третьому матчі чемпіонату світу в дивізіоні ІВ, який з 14 по 20 квітня проходить в Києві.

Наші співвітчизники в драматичному матчі здобули перемогу над командою Угорщини — 4:3.

Стартовий період краще провели юні українці, які зуміли натиск перших хвилин перетворити в гол Фелікса Морозова. Тут же наші хокеїсти отримали більшість, але його не використали, а от суперник забив. Помилка перед своїми воротами коштувала українцям гола.

У другій 20-хвилинці при рівному хокеї забити зуміли українці, а дублем відзначився Морозов. Варто відзначити відмінну передачу Даниленко iз-за воріт, який зручно виклав шайбу на гак партнеру. І майже відразу сталося неймовірне — Україна реалізувала більшість. Не без рикошету, але відзначився Даниленко, 3:1! Позитивне завершення двох періодів.

У заключному відрізку зустрічі господарі діяли спокійно і досить швидко збільшили відрив у рахунку. Морозов відмінною передачею вивів Даниленко на ворота, а той пробив у верхній кут.
На жаль, є і погані новини. Пошкодження отримав воротар Артур Оганджанян, якого довелося міняти на Владислава Гурко.

Страж воріт що вийшов швидко пропустив одну шайбу під час більшості суперника.

В кінці наші хокеїсти помітно підсіли, пропустили ще один гол, але все ж втримали мінімальну перевагу! При цьому на останніх секундах нас врятувала штанга.

Україна U-18 — Угорщина U-18 4:3 (1:1, 2:0, 1:1)

Шайби: 9:53 Морозов (Даниленко, Середницький) — 1:0, 12:58 Ревеш — 1:1, 31:11 Морозов (Даниленко, Середницький) — 2:1, 33:12 Кругляков (Лохач, Даниленко — більш) — 3:1, 43:29 Даниленко (Морозов) — 4:1, 52:24 Керетеш (Петер) — 4:2, 56:08 Алмаші (Ковач) — 4:3

Воротарі:Оганджанян (Гурко) — Гончи

Кидки:30 (13 + 11 + 6) — 28 (7 + 5 + 16)