Передплатити Підтримати

Одне з найбільших видавництв Росії видало книжки львівської письменниці

В одному з найбільших російських видавництв “АСТ” вийшли дитячи книжки львівської письменниці Галини Вдовиченко “36,6 котів” та “36,6 котів-детективів”.

Вперше ці історії були опубліковані у “Видавництві Старого Лева”, повідомляє ZAXID.NET.

“В той час коли путінська пропаганда намагається показати українську культуру другорядною та неповноцінною, є люди, які перекладають і видають українські книжки, зберігаючи в них національний колорит, позначаючи, що саме в Україні вперше було видано цю книжку, а згодом отримують від своїх маленьких читачів добрі відгуки. Це аргумент проти впевненості тих, хто пнеться довести неспроможність усього українського - від держави до культурного продукту. Я хочу, щоб сусідські діти зростали зокрема й на наших книжках, щоб любили їх. Менше буде проблем у майбутньому”, - так пояснила появу своїх книжок у Росії авторка Галина Вдовиченко.

Видавнича група “АСТ”, одне з двох найбільших видавництв Росії, було засноване у 1990 році. “АСТ” є універсальним видавництвом: випускає художню літературу, нон-фікшн, популярні посібники. Відоме співпрацею з такими авторами як Януш Вишневський, Сергій Лук'яненко. “АСТ” також видав новий бестселер Дена Брауна. Серед видань є і книга Анатолія Вассермана “Украина и остальная Россия”.

З початку червня 2012 року управління видавничим бізнесом “АСТ” здійснює видавництво “Эксмо”.