Передплатити Підтримати

Горе-опікуни: в Італії знущалися над неповносправною з Чорнобиля

Забрали навіть компенсацію від страхової компанії за нещасний випадок

Поліція Італії затримала двох осіб, яких оскаржують у знущанні і сексуальному насильстві над 22-річною неповносправною жінкою.

Білоруска багато років приїжджала до Італії для терапевтичного лікування осіб, які мешкають у Чорнобильській зоні. 2014 року вона потрапила в аварію на велосипеді. Страхова компанія виплатила їй близько 2 мільйонів євро. Але жінка залишилася неповносправною і має проблеми зі здоров’ям.

Власне після аварії розпочалася драма білоруски. Пара італійців з Фролі (Емілія-Романія) переконала жінку залишитися в їхній місцевості. 71-річний чоловік і 59-річна жінка забрали у неї паспорт і всі заощадження.

Коли наприкінці минулого року соціальний працівник відвідав подружжя, аби переконатися, чи добре вони здійснюють опіку над неповносправною, та розповіла йому, що стала об’єктом сексуального насильства, що італійці контролюють її життя і знущаються над нею.

Відтак, на прохання соціального працівника, вона розповіла італійці, що стала жертвою сексуального насильства з боку її чоловіка. Та, однак, не повірила, що більше, - зачинила нещасну у господарській будівлі. Занепокоєний відсутністю контактів з підопічною, соціальний працівник поінформував про це поліцію, яка затримала «опікунів». Їх звинуватили у сексуальному насильстві, шахрайстві та крадіжці. У помешканні «благодійників» знайшли понад 500 тисяч євро зі заощаджень білоруски.