У США заарештували вчительку за секс з 17-літнім учнем

Роман тривав п’ять місяців

Учительку середньої школи зі штату Алабама заарештували минулого четверга за секс з неповнолітнім учнем. Зв’язок тривав п’ять місяців – повідомляє портал AL.com.

Стефані Генрі Прют, 20-річна педагог, навчала історії у Weaver High School, куди прийшла рік тому. Заняття проводила для учнів першого та другого класів. Також вела уроки з бібліознавства. Жила у Яксонвілл (Алабама). Раніше була асистенткою в Універнситеті Якобсвілла. Одружена, виховувала дитину.

8 березня шериф графства Калхоун взяв її під варту через лист, у якому повідомлялося, що Стефані має секс з учнем. З’ясувалося, що перший сексуальний контакт пара мала у вересні 2017 року.

Поліція допитала Прют та її партнера. Учителька зізналася у всьому, і її вирішили затримати. У в’язниці вона очікуватиме суду. З цей вчинок їй загрожує 20 років позбавлення волі. Її такоє внесуть у список сексуальних злочинців. «Це сумно, що заміжня особа займається навчальним процесом у такий спосіб. Не розумію, чому вона зробила це», - розповів Метсі Вейд, шериф графства Калхоун.