• You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • РФ розгорнула війська для початку повномасштабної війни в Україні та країнах Балтії, - аналітики США

РФ розгорнула війська для початку повномасштабної війни в Україні та країнах Балтії, - аналітики США

Російські наземні збройні сили розміщені на сході та півночі від українського кордону в такий спосіб, щоб розпочати масштабний наступ, водночас, під загрозою гібридної агресії перебувають і країни Балтії.

Фото: vgolos.com.ua

Про це повідомляє  американський аналітичний центр Institute for the Study of War в своєму дослідженні "Російська військова постава: бойовий порядок сухопутних сил", передає Голос Америки.

Російські військові добре підготувались, щоб без попередження провести звичайну війну в Україні і гібридну війну в країнах Балтії, переконані дослідники.

Це не відповідає тому, на що, як видається, очікують західні лідери в цих театрах військових дій.

Лідери НАТО все більше попереджають про небезпеку звичайної війни проти країн Балтії, або, навіть, Західної Європи. Однак, російські наземні сили не було розміщено, або реорганізовано для проведення військових дій без попередження в тому регіоні, наголошують аналітики. В країнах Балтії росіяни готові до проведення гібридної військової інтервенції, подібно до того, що вони робили в Україні після Майдану.

За період з 2014 року, росіяни розмістили і реорганізували свої сили, щоб підтримати швидке механізоване вторгнення з півночі та сходу України, наголошують аналітики.

Так, Кремль розмістив декілька підрозділів вздовж російсько-українського кордону, але не зробив цього біля країн Балтії. Біля кордону з Україною розташовано три механізовані підрозділи, в той час, як в балтійському регіоні розміщено лише один десантний підрозділ, що не є оптимальним для масштабного механізованого вторгнення.

В 50 милях від кордону України, Кремль розмістив сухопутні сили вздовж окремих ліній наступу з захищеними тилами.

Аналітики закликали США та союзників переоцінити найімовірніші сценарії дій Росії і переглянути військові та невійськові інструменти, необхідні для захисту союзників НАТО та України від можливої російської агресії.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • РФ розгорнула війська для початку повномасштабної війни в Україні та країнах Балтії, - аналітики США