Передплатити Підтримати

Після зброї турківські атовці можуть взяти до рук кельми

Землю для будівництва житла виділили 29 воїнам, на черзі ще сотня

Три гектари землі в урочищі "Осовня" виділила Турківська міська рада учасникам бойових дій на сході і сім'ям полеглих для зведення житла, господарських споруд. Тут зможуть закладати фундаменти під майбутні оселі 29 родин.  Магістралі,  яка пролягатиме у цьому кварталі, вирішили дати назву "Вулиця героїв АТО".

Самі воїни оцінюють цю подію стримано. Кажуть, рішення депутатів не зовсім відповідає заявленим вимогам, які озвучували минулого року і через які виникали конфлікти з місцевими “слугами народу”.

- Добре, що хоч щось виділили, - прокоментував цю подію кореспондентові “Високого Замку” заступник голови громадської організації “Учасники АТО Турківщини” Микола Коноваленко. - Ділянку відведено не в тому місці, яке хотіли мої побратими. Електромережі неподалік є, а от щоб було газопостачання, треба походити по кабінетах. Незручність ще й у тому, що цей масив далеко від міста.

Микола Коноваленко розповів, що на “земельній” черзі донедавна перебували 111 атовців із Турківського району. Зараз їх стало ще більше. Отже,  проблема з виділенням ділянок під забудову залишається гострою.

Торік учасники АТО не раз приходили з протестами на сесії Турківської міської ради, де розглядали питання про землю для них. Як писав “Високий Замок”, після одного з таких засідань демобілізований учасник бойових дій, обурений відмовою, звів рахунки з життям. Зробив це на тій ділянці, яку депутати не захотіли виділяти під забудову...