Передплатити Підтримати

Рух по вул. Замарстинівській у Львові перекрили до кінця року

Для проїзду закрили ділянку від вул. Липинського до вул. Східної.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від понеділка, 5 березня, з 10:00 і до 19:00 понеділка, 31 грудня, буде перекрито рух транспорту на вул. Замарстинівській на ділянці від вул. Липинського до вул. Східної.

Проїзд буде перекрито у зв’язку з проведенням будівельних робіт з реконструкції вул. Замарстинівської. Роботи виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Об’їзд дороги буде здійснюватися відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.

Нагадаємо, 16 лютого, ЛКП «Львівавтодор» отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)».

Ціна договору реконструкції вул. Замарстинівської на цій ділянці, який ЛКП «Львівавтодор» уклав із переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», – майже 84,5 млн грн. Тривалість будівництва, згідно з проектом організації будівництва, – 22 місяці.

Проект «Реконструкція вулиці Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торфꞌяної) у м. Львові» виготовлений у 2015 р інститутом ДПІ «Містопроект» ЛМР на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури і у 2017 р. переданий для реалізації замовнику – ЛКП «Львівавтодор». У зв'язку зі змінами вартості матеріальних ресурсів, рівня заробітної плати, ЛКП «Львівавтодор» у 2017 р. замовлено коригування проекту в тому ж ДПІ «Містопроект».

Проектом передбачено: реконструкцію вулиці з трамвайними коліями – 0,899 км; перекладення каналізаційного колектора по вул. Замарстинівській, заміна ділянок колекторів із бокових вулиць, заміна усіх випусків із житлових будинків та випусків із дощових ринв, заміна усіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів із влаштуванням гідрозатворів, влаштування колодязів та камер на підключенні до каналізаційної мережі, заміна чавунного водопроводу діаметром 150-200 мм вздовж вул. Замарстинівської, заміна ділянок водопроводів із бокових вулиць, влаштування пожежних гідрантів та запірної арматури, та колодязів на підключенні водопроводів з бокових вулиць, а також дренаж дорожнього полотна, влаштування зовнішнього освітлення, заміна газопроводів та влаштування контактної мережі трамваю.