У Львові пройшов праворадикальний марш з антипольськими гаслами

У колоні йшли активісти «Національного корпусу», «Національних дружин», а також члени ВО «Свобода» та «Правого сектора»

У неділю ввечері центральними вулицями Львова пройшла смолоскипна хода активістів праворадикальних організацій, приурочена до дня загибелі головнокомандувача УПА Романа Шухевича 5 березня 1950 року у бою з каральним загоном радянських спецслужб. За даними організаторів, участь у ході взяли понад тисяча осіб. Марш вулицями міста пройшов під антипольськими гаслами, — повідомляє zaxid.net.

Хода праворадикалів почалася близько 18:20 від пл. Ринок. Йдучи центральними вулицями міста, учасники ходи викрикували гасла «Місто Львів не для польських панів», «Пам'ятай, чужинець, тут господар українець», «Хто ми? Українці! Чого ми хочемо? Влади!», «Наша земля – наші герої», «Ідея нації – проти деградації» та інші.

Учасник ходи. Фото Павла Паламарчука

Кілька учасників ходи тримали також банер з гаслом «Місто Львів не для польських панів». Як пояснив zaxid.net керівник Нацкорпусу Львівщини Святослав Сірий, таке гасло свідомо обрали для того, аби показати, що «Львів є бандерівський».

Більшість учасників смолоскипного маршу, за словами Святослава Сірого, є активістами «Національного корпусу» та «Національних дружин», окрім них в ході взяли участь члени ВО «Свобода» та «Правого сектора».