Передплатити Підтримати

У Львові не закриватимуть школи та дитсадки через газову кризу

Львівські школи та дитсадки не закриватимуть на час газової кризи, однак роботу у навчальних закладах переведуть в ощадливий режим.

Про це у п'ятницю, 2 березня, повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Подачу тепла до навчальних закладів міста буде переведено в ощадливий режим. При цьому у приміщеннях буде забезпечено температуру необхідну для нормального і комфортного проходження навчального процесу. Призупиняти навчання в школах і садочках Львова не будуть», – йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міськради.

У ЛМР уточнили, що зараз всі заклади у місті отримують опалення без змін.

«Станом на сьогодні Львів працює у звичному режимі – опалення подається до усіх споживачів теплопостачальних підприємств: населення, школи, садочки, лікарні, поліклініки. На вихідні у навчальних закладах буде підтримуватися мінімальна температура, яка дозволяє працювати системі теплопостачання і уникнути замерзання трубопроводів», – заявили у мерії Львова.

Зазначимо, через раптове припинення постачання газу в Україну з Росії український уряд рекомендував відсьогодні зупинити роботу дошкільних навчальних закладів, шкіл та вищих навчальних закладів до шостого березня включно. Зараз відомо, що навчання призупинять у двох областях – Волинській та Івано-Франківській.

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram