Передплатити Підтримати
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Понад 170 тисяч споживачів газу Львівщини використовують онлайн-сервіс «Особистий кабінет»

Понад 170 тисяч споживачів газу Львівщини використовують онлайн-сервіс «Особистий кабінет»

На сьогодні більше, ніж 170 тисяч клієнтів ПАТ «Львівгаз» є користувачами «Особистого кабінету». Лише у минулому році особисті кабінети зареєстрували понад 47 тисяч споживачів газу області.

Кожне п’яте домогосподарство Львівщини має можливість самостійно контролювати стан особового рахунку, розмір нарахованої субсидії, наявність боргу або переплати, передавати показання лічильника, а також бачити кількість спожитої енергії в - кубометрах, кіловатах, гігакалоріях і мегаджоулях.

«За допомогою Особистого кабінету наші клієнти в дистанційному режимі можуть отримати повний доступ до даних особового рахунку та можливість керувати ним. Окрім того, клієнти «Львівгазу» активно користуються й іншими дистанційними каналами. До прикладу впродовж 2017 року контакт-центр опрацював більше 1,5 млн звернень. Ще майже 500 тис. разів клієнти скористались голосовим меню (IVR)», - зазначає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Львівгаз» Орислава Щурко.

Отримати консультацію споживачі Львівщини можуть і за допомогою «Особистого кабінету». У 2017 році, за допомогою цього каналу, фахівцями контакт-центр було надано понад 17 тисяч консультацій. Також в собистому кабінеті на сайті 104.ua доступна опція зворотнього дзвінка – Callback, якою впродовж минулого року скористались майже 5 тис  клієнтів.

Зареєструвати свій «Особистому кабінет» на сайті 104.ua швидко та легко. Для цього потрібно знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.

Інфомаційна довідка:

ПАТ «Львівгаз» - компанія, яка займається транспортуванням природного газу через розподільчі газопроводи на території Львівської області. Це найстаріше вітчизняне підприємство у своїй галузі, а також одне з найбільших за рівнем газифікації. Щороку компанія транспортує приблизно 1,5 мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Природний газ потрапляє до споживачів Львівщини через розподільчі мережі ПАТ «Львівгаз». Загальна довжина розподільних газопроводів в області становить 24 712,284 км, з яких розподільні 16 638,736 км, та газопроводи-вводи 8 073,548 км. Регулювання тиску газу здійснюється за допомогою 4 267 газорегуляторних пунктів та 72 781 будинкових регуляторів.

 

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Понад 170 тисяч споживачів газу Львівщини використовують онлайн-сервіс «Особистий кабінет»