Передплатити Підтримати

На Тракті Глинянському у Львові зведуть новий житловий мікрорайон

На цій території також заплановане будівництво школи та дитсадка.

На вул. Тракт Глинянський, 152, хочуть звести комплекс багатоповерхівок, багатофункціональні комплекси, школу із стадіоном та садок. Як йдеться у розробленому детальному плані території (ДПТ), на цій ділянці також передбачили садибну забудову.
Згідно з кадастровою картою, земельна ділянка, де передбачене будівництво, перебуває у оренді ТзОВ «Провесінь-Агроінвест». ДПТ передбачає будівництво кількох десятків багатоповерхівок (6-9 поверхів), 4-поверхової школи приблизно для 750 учнів та дитсадку для 200 дітей. Поблизу школи та садка облаштують також стадіон. У багатоповерхівках буде приблизно 1300 квартир, де зможуть жити 3,8 тис. людей.

Зі сторони вул. Такт Глинянсьский запланували звести 3 багатофункціональні комплекси, на перших поверхах яких будуть магазини, а на верхніх можливе облаштування парковок. На території ДПТ також передбачене розміщення садибної забудови (2-поверхові будівлі). Роботи із будівництва садибної забудови уже ведуться.

На території також заплановано будівництво внутрішньоквартальних проїздів та облаштування зупинки громадського транспорту на вул. Тракт Глинянський.

Детальний план території був розроблений Юрієм Столяровим на замовлення ТзОВ «Провесінь-Агроінвест». 14 березня у великій сесійні залі ЛМР о 18:00 відбудеться зустріч з архітектором проекту щодо змін на цій території. З 1 березня до 26 березня мешканці прилеглих будинків можуть подавати скарги та пропозиції до документації. Їх можна подати до відділу громадського партнерства «Секретаріату ради» ЛМР через ЦНАП.

За даними аналітичної системи YouControl, засновниками ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» є Тарас Квасниця та ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто». Підприємство займається організацією будівництва будівель.