Передплатити Підтримати

Президент утримав інтригу з виборами і прокоментував рейтинги

Президент Петро Порошенко заявляє, що ще не вирішив, чи балотуватися на другий президентський термін.

"Хочу вас розчарувати – Ви від мене цього не чули" – заявив він на прес-конференції у Києві у відповідь на питання про плани йти на наступні вибори президента.

"Рішення щодо участі у виборчій кампанії я буду приймати тоді, коли кампанія розпочнеться. Обіцяю вас про це детально проінформувати", – сказав глава держави.

"Зараз нам треба займатися об’єднанням – всіх політичних сил, суспільства, держави. Я навмисне зробив дострокові парламентські вибори в 2014 році, щоб ми мали, як мінімум, майже 4 роки на проведення реформ", – зазначив Порошенко.

"Поки парламент, уряд і коаліція будуть мати змогу робити реформи, ми будемо працювати". – заявив він.

Журналістка зазначила: "За останніми соціологічними опитуванням лідирує Юлія Тимошенко. Як Ви збираєтеся з цим викликом справлятися? Що може потенційно означати для країни президентство Тимошенко, чи готові Ви їй програти?".

"Я не хотів би з Вами сперечатися, хто лідирує в рейтингах, бо я займаюся реформуванням держави, реформами оборони, зовнішньою політикою, а не рейтингами. І займаюся цим з самого початку", – заявив Порошенко.

Пізніше в ході конференції президент сказав, що точно братиме участь у виборах як виборець і не поїде з України після них, не дозволить "реваншу".

Крім того, Порошенко з усмішкою заявив, що не програвав ще жодної кампанії.