Передплатити Підтримати

У Львові учасник АТО презентує власну книгу

У Львові відбудеться презентація книжки автора-учасника АТО Володимира Бруньковського (псевдонім Григорій Обертайло) “Скепсис”.

На презентацію запрошують учасників АТО, членів їх сімей, волонтерів, представників громадських організацій та всіх небайдужих львів’ян. Під час презентації можна буде поспілкуватись з автором та придбати його книгу з автографом, передає прес-служба Львівської міської ради.

Зустріч відбудеться у п’ятницю, 2 березня, о 15.30 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій за адресою вул. Пекарська, 41.

Довідка

“Скепсис” — фронтова повість, в якій показані проблеми української армії. Події відбуваються протягом 2014-2015 рр. на сході України в зоні АТО. Назви населених пунктів, де вони проходили, не вказані навмисно, імена та позивні діючих осіб змінені. Твір створений на основі реальних подій. У своїй книзі автор розповідає про рік, проведений на війні звичайною людиною - мобілізованим офіцером, акцентує на внутрішніх проблемах нашого суспільства, копією якого завжди були та будуть Збройні Сили.

Григорій Обертайло (Володимир Бруньковський) народився 1976 року в Криму в родині військових. Вчився в різних містах колишнього СРСР, школу закінчив у місті Новояворівськ, Львівської області. В 1994 році поступив у ОІСВ (Одеський Інститут Сухопутних Військ), який успішно закінчив у 1998 році за фахом "Бойове застосування аеромобільних підрозділів". Після чотирирічної служби в ЗСУ звільнився, розчарований системою. Після довгих пошуків знайшов себе в мистецтві ф’юзингу, чим і займається дотепер. В 2014 році призваний до лав ЗСУ через вторгнення російських військ на територію України, та подальшої окупації нею східних областей. Рік, проведений безпосередньо на фронті, підштовхнув його до написання першого твору – повісті “Скепсис”. Наразі автор не залишає літературної діяльності, працюючи над збіркою оповідань.

 

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram