Передплата 2024 «Добре здоров’я»

"Зоря" та "Олімпік" здобули перемоги у 21 турі чемпіонату України з футболу

• 25.02.2018, 17:55
  • 771

Футболісти луганської "Зорі" перемогли у Запоріжжі полтавську "Ворсклу" (3:0) у зустрічі 21-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі забили Артем Гордієнко (70-та хвилина), Юрі (76) і Артем Громов (88), повідомляє Укрінформ.

Вилучення: Вадим Сапай ("Ворскла", 68).

У паралельній недільній грі донецький "Олімпік" на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського здолав кам'янську "Сталь" - 2:0. Голи: Руслан Кисіль (67) та Станіслав Біленький (76, з пенальті).

Сьогодні відбудуться заключні матчі 21-го туру. У Харкові донецький "Шахтар" приймає кропивницьку "Зірку" (початок о 17.00, транслюватиме телеканал "Футбол 1"), а у Львові рівненський "Верес" зіграє з київським "Динамо" (17.00, 24 канал).

Нагадаємо, розпочався тур у суботу. "Олександрія" обіграла вдома львівські "Карпати" (1:0). Вирішальний м'яч на 88-й хвилині забив Глеб Бухал.

Зустріч в Одесі між "Чорноморцем" та "Карпатами" завершилася нульовою нічиєю.

На 28-й хвилині у господарів був вилучений з поля Кирило Ковалець.