Передплатити Підтримати

У Львові зґвалтували молоду дівчину, підсипавши їй наркотики

Сьогодні вночі, 25 лютого, у Львові таксист викликав поліцію та заявив, що його клієнтку зґвалтували. Як розповіла сама жертва, їй підсипали якусь наркотичну речовину, після чого вчинили насильство.

Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львівської області.


“Сьогодні вночі на 102 зателефонував водій таксі і повідомив, що його клієнтку зґвалтували в квартирі на вулиці Хоткевича. Дівчина розповіла, що відпочиваючи з подругою і трьома хлопцями на квартирі, вона пила сік і в один момент відчула, що їй погано та зрозуміла - в стакан щось підлили.

Вона прилягла на диван та відключилася, а коли прокинулася, то виявила на собі хлопця який її торкався, стверджує дівчина. За її словами, вона стала жертвою зґвалтування. Потерпіла втекла, викликавши таксі. Таксист вислухавши історію дівчини, одразу викликав патрульних.

Інспектори піднялись у вказану квартиру, однак двері ніхто не відчинив. Патрульні знайшли власників квартири, які приїхали через 20 хвилин і їм відчинила їхня донька. В квартирі окрім неї були 3 хлопці віком: 21,23 та 24 роки. На столі лежала сигарета ймовірно з наркотичною речовиною. Один із інспекторів, який стояв на вулиці і дивився на вікна даної квартири, побачив хлопця, який через вікно викинув металеву коробку. На місце події викликали слідчих. А в коробці виявили подрібнену речовину, схожу на амфетамін, а також речовину рослиного походження, схожу на коноплю. Згодом, усі особи проїхали у Сихівський відділ поліції для дачі пояснень”, - йдеться у повідомленні.