Передплатити Підтримати

Спецслужби США підозрюють російських хакерів в атаці комп’ютерної мережі Олімпіади -2018

Російські хакери зламали кілька сотень комп'ютерів, які використовувалися на відкритті зимової Олімпіади 2018 року в Південній Кореї.


Про це повідомляє ТСН.

Хакерську атаку замаскували таким чином, аби її організатором вважали Північну Корею. Мотивом атаки, вочевидь, була помста через рішення Міжнародного олімпійського комітету, який усунув національну збірну Росії від участі в Олімпійських іграх.

Через дії кіберзлочинців стався масовий збій у роботі комп'ютерів. Проблеми з роботою техніки внаслідок кібератаки підтвердили організатори Олімпіади. Утім, хто саме її влаштував, не уточнювалося.

Сайт Олімпіади на певний час виявився не доступним і багато глядачі не змогли роздрукувати свої квитки, тому  на відкритті було багато пустих місць.

Нагадаємо, 9 лютого у Пхенчхані (Південна Корея)   офіційно відкрито зимові Олімпійські ігри 2018 року.  Церемонія відкриття відбулася на тимчасовому Олімпійському стадіоні. Раніше організатори повідомляли про кібератаку незадовго до відкриття, однак тоді вказувалося, що вона не вплинула на церемонію та змагання.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Спецслужби США підозрюють російських хакерів в атаці комп’ютерної мережі Олімпіади -2018