• You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Українська армія цього року отримає на озброєння танки “Оплот” і новітні протитанкові комплекси, – Муженко

Українська армія цього року отримає на озброєння танки “Оплот” і новітні протитанкові комплекси, – Муженко

Протитанкові комплекси “Стугна” і “Корсар” українського виробництва та танки “Оплот” підвищать оборонну спроможність Збройних сил України цього року.

Фото: politikus

Про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко,  передає Радіо Свобода.

“Танки “Оплот” прийняті на озброєння. Ми очікували наприкінці минулого року – на початку 2018 року отримання таких танків, але, виходячи з певних технічних причин, тобто можливостей нашої оборонної промисловості, ми передбачаємо, що такі танки отримаємо до кінця 2018 року”, – сказав Віктор Муженко.

Що ж до протитанкових систем, то начальник Генштабу пояснив, що “в основі це будуть засоби вітчизняного виробництва”, йдеться про комплекси протитанкові “Стугна”, “Корсар”, які вже випробувані ЗСУ.

“Це сучасне і потужне озброєння. Вже визначено, які підрозділи яким комплексом повинні бути оснащені. І вже до кінця поточного року ми суттєво підвищимо свою протитанкову оборону”, – зазначив Муженко.

Відповідаючи на запитання кореспондента про американські ПТРК “Джавелін”, Віктор Муженко сказав, що надання США Україні цих протитанкових ракетних комплексів “по-перше, підніме психологічну стійкість особового складу, а по-друге, достатньо серйозно оснастить підрозділи”.

“Хоча наші комплекси – і “Корсар”, і “Стугна” – трішки відрізняються (від “Джавелінів” – ред.) за принципами застосування, за принципами наведення, але вони мають більшу дальність ураження і більші потужності. Але вони не виключають один одного, вони можуть тільки одне одного доповнювати”, – зазначив генерал армії.

Віктор Муженко запевенив, що Збройні Сили України отримують “широкий діапазон озброєння і військової техніки. Мова іде як про нові зразки озброєння і військової техніки, так і про модернізовані та відновлені”.

 

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Українська армія цього року отримає на озброєння танки “Оплот” і новітні протитанкові комплекси, – Муженко