Передплатити Підтримати

В Україну йдуть 25-градусні морози

В Україні мороз ще посилюватимуться.

Про це з посиланням на синоптиків попереджає ДСНС.

"За даними Укргідрометцентру, внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи в Україні очікується зниження нічної (мінімальної) температури", - йдеться у повідомленні.

24 лютого у більшості регіонів країни прогнозується до 10-16° морозу, у Чернігівській, Сумській та Харківській областях - до 16-21° морозу, на півдні країни та Закарпатті - до 3-9° морозу.

Наступного дня, 25 лютого, стане ще прохолодніше: до 14-19° морозу, у Житомирській, Київській, Чернігівській, Полтавській, Сумській та Харківській областях - до 17-22° морозу; у південній частині та на Закарпатті - до 8-13° морозу.

26-27 лютого температура вночі сягатиме 14-20° морозу, у Волинській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Житомирській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях місцями - до 25° морозу, у південній частині температура суттєво не зміниться.

На території Львівської області 26 та 27 лютого температура вночі сягатиме позначки 14-20° морозу. Місцями може похолодати до -25°.