Передплатити Підтримати

Росія відправила на окупований Донбас черговий “гумконвой”

Автомобільна колона МНС Росії з нібито "гуманітарною допомогою" у 74-й раз вирушила на Донбас.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на МНС РФ.

"Вона вийшла з Донського рятувального центру МНС в Ростовській області. Зараз автомобілі йдуть до російсько-українського кордону. Всі митні та прикордонні процедури будуть проводитися в установленому законом порядку на двох пунктах пропуску - Донецьк і Матвєєв Курган", - відзначили МНС Росії.

Відзначається, що автомобілі везуть понад 430 тонн вантажів, серед яких "в основному дитячі продуктові набори і медичне майно".

Попередня колона російських вантажівок прибула на Донбас 25 січня.

В черговий раз РФ бреше про те, що "на прикордонних пунктах пропуску автомобілі пройдуть перевірку російськими та українськими представниками митних та прикордонних служб у відповідності з міжнародним законодавством щодо доставки гуманітарних вантажів".

Нагадаємо, російська сторона вже традиційно відмовляється надавати Україні інформацію про вміст вантажу, а його характер часто не відповідає зазначеному в повідомленнях РФ. За даними розвідки, в автомобілях “гумконвою” доставляють на Донбас боєприпаси і зброю.

При цьому Росія відмовляється завозити “гумдопомогу” через контрольовані ділянки кордону з РФ, незважаючи на вимоги України.

 

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram