Передплатити Підтримати

В Україну повертаються морози: синоптик розповіла, якою погода буде завтра

У ніч проти 20 лютого в Україні очікуються морози до -15 градусів. Найхолодніша температура прогнозується на заході країни, дещо тепліше проте також морозно та холодно, буде в центрі та на сході.

Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.

“Найближчої ночі стовпчики термометрів опустяться до -6-12 градусів, на Заході до -9-15 градусів. А вдень вони, ці стовпчики, крутитимуться поблизу -1-5 градусів. На Півдні натякатиме близька весна, 0+5 градусів. Але вночі там також холодно”, - написала Наталка Діденко.

 Як повідомляє Український гідрометцентр, уночі проти 20 лютого найхолодніша температура буде на Буковині, Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Рівненщині та на Волині – тут прогнозується до 11 – 13 градусів морозу. Крім того, у Карпатах морози можуть сягати -10 – -15 градусів.

Дещо тепліше, проте так само морозяно, буде на Чернігівщині – -8 – -10 градусів та на Прикарпатті з Львівщиною – тут очікується до 12 градусів нижче нуля, а на Закарпатті, Житомирщині, Черкащині, Кіровоградщині, Сумщині – до 9 градусів морозу.

До -8 градусів температура опуститься на Київщині, Полтавщині, Харківщині, а на Донеччині, Дніпропетровщині, Донеччині, Луганщині, Херсонщині, Миколаївщині та на Запоріжжі очікується до 7 градусів морозу.

Найтепліше ж уночі проти 20 лютого буде на Одещині (-4 – -6 градусів) і у Криму (-3 – -5 градусів).