• You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Нацгвардія відмовилась охороняти Шевченківській райсуд: ВРП зібралась на екстрене засідання

Нацгвардія відмовилась охороняти Шевченківській райсуд: ВРП зібралась на екстрене засідання

Сьогодні, 19 лютого, до Вищої Ради Правосуддя надійшла скарга від голови Шевченківського районного суду з приводу того, що Національна гвардія України зняла охорону з суду, не пояснивши причини.

Про це повідомив на позачерговому засіданні Вищої ради правосуддя в понеділок, 19 лютого, її голова Ігор Бенедисюк, передає prm.ua.

"19 лютого до Вищої ради правосуддя надійшло звернення голови Шевченківського райсуду Києва про зняття охорони з суду без повідомлення причин", - розповів він.

Текст звернення зачитали на екстреному засіданні ВРП.

"19 лютого 2018 року зранку, приблизно о 9:30, бійці Національної гвардії України, які здійснюють охорону, залишили приміщення Шевченківського районного суду міста Києва без повідомлення причин такого вчинку", – йдеться у зверненні.

Таким чином суд залишається без охорони, що створює загрозу безпеці як суддів, так і матеріалам справ.

У листі звертається увага на те, що в Шевченківському райсуді неодноразово виникали ситуації, які мали всі ознаки небезпеки для життя та здоров’я працівників суду, учасників судового засідання та суттєво порушували громадський порядок, перешкоджали проведенню судових засідань або ж зривали їх.

"Неодноразово внаслідок таких подій було пошкоджено майно суду. Також у суді розглядається низка резонансних справ, що також підвищує рівень небезпеки для працівників суду та осіб, які перебувають у його приміщенні", - йдеться у зверненні.

Суд просить ВРП розглянути відповідний лист та якнайшвидше вжити відповідних заходів.

Нагадаємо, як писав ВЗ міністр внутрішніх справ  Арсен Аваков запропонував припинити охорону судів силами Національної поліції та Національної гвардії.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Нацгвардія відмовилась охороняти Шевченківській райсуд: ВРП зібралась на екстрене засідання