Передплатити Підтримати

Викрито групу українських прикордонників, які співпрацювали з бойовиками ОРЛО

В Україні викрили групу українських прикордонників, які співпрацювали з бойовиками ОРЛО.

Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.

Зазначається, що правоохоронці затримали кількох військовослужбовців Східного регіонального управління (СхРУ) Держприкордонслужби. Серед затриманих, зокрема, заступник начальника Харківського прикордонного загону - начальник прикордонної комендатури швидкого реагування СхРУ ДПСУ, а також однин військовослужбовець Сумського прикордонного загону.

«За результатами декількох місяців роботи правоохоронцям вдалося задокументувати діяльність злочинної групи у складі кількох військовослужбовців Харківського та Сумського прикордонних загонів, які здійснювали розкрадання військового майна, а також організували злочинну схему одержання неправомірної вигоди за внесення неправдивих відомостей в офіційні документи, автоматизованих систем по перетину держкордону, в тому числі в інтересах осіб, підозрюваних у терористичній діяльності та участі в НВФ так званої «ЛНР», - йдеться в повідомленні.

Між тим, на офіційній сторінці СБУ у Facebook уточнили, що одного з підозрюваних затримали на спробі отримання хабара у розмірі $500 за нелегальне переправлення через кордон громадянки РФ. Оперативники Служби безпеки також мають інформацію про ведення затриманим переговорів із представниками угруповання «ЛНР» для працевлаштування у тамтешньому силовому блоці.

У відомстві додали, що всі причетні до протиправної діяльності підозрюваних у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 362 і ч. 1 ст. 366 КК України. Розслідується також факт можливої зради України.

Кільком посадовим особам найближчим часом буде оголошено про підозру у скоєнні зазначених злочинів. За даними прикордонників, перевіряється також інформація про імовірну державну зраду.