Передплатити Підтримати

Порошенко провів переговори з генсеком НАТО

Ішлося про перспективи посилення взаємодії України з Альянсом за результатами Саміту НАТО у Брюсселі у липні 2018 року.

У Мюнхені президент України Петро Порошенко провів зустріч з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з повідомленням, Порошенко подякував за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України з боку НАТО та солідарність у протидії російській агресії.

Порошенко підкреслив, що Україна послідовно продовжує курс євроатлантичної інтеграції та реформи сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів Альянсу. Було висловлено зацікавленість у залученні більшої практичної та експертної допомоги НАТО для досягнення подальшого прогресу на цьому шляху.

Глава держави обговорив з генеральним секретарем перспективи посилення взаємодії України з Альянсом за результатами Саміту НАТО у Брюсселі у липні 2018 року.

Президент також подякував генеральному секретарю Столтенбергу за чітку позицію стосовно збереження політики відкритих дверей Альянсу.

Нагадаємо, 16 лютого відкрилася Мюнхенська конференція з безпеки, на якій планується обговорення ключових викликів у сфері безпеки, у тому числі ситуацію в Україні.