Передплатити Підтримати

У Львові відкриють школу відеоблогів для школярів

Львівська організація світового альянсу YMCA разом зі студією «Дві Сімки» започатковує Молоду школу відеоблогу, де львівські школярі зможуть навчитися основ роботи з відео: сценаріям, зйомкою, монтажем, творенням своїх каналів.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Для нас важливо, щоб підлітки мали можливість розповідати про свій погляд на світ, своє покоління, суспільство. А ще для нас важливо, щоб в інтернеті було більше якісного україномовного наповнення», - розповідають організатори.

Основна мета - популяризація української мови у YouTube.

«Тут школярі зможуть розробити ідею свого каналу та його стилістику. Писати сценарії. Навчитись основам знімання (відео, звук, освітлення) та монтування. Створити свій YouTube-канал та дізнатись про можливості його промоції.

Упродовж навчання будуть проводитись зустрічі з українськими відеоблоґерами та творцями медіа-проектів. На завершення, Школа запускає YouTube-канали своїх учнів та дає перший поштовх для їх піару», - додають організатори.

Вік учнів: 14-17 років, тривалість навчання: 1 березня - 12 травня, передбачено 20 занять щопонеділка та щочетверга із 16:00 до 18:00 у офісі YMCA Lviv (пл. Петрушевича, 3 офіс 308).

Щоб потрапити у Школу відеоблогу, потрібно зняти відео до 3 хв із розповіддю про себе та ідею свого майбутнього каналу, відправити відео до 20 лютого на адресу ymca.lviv.ua@gmail.com.

До першого набору потраплять 20 учнів. Відповідь надійде 23 лютого на скриньку. Як розповіли ZAXID.NET організатори, три школярі отримають право безкоштовного навчання, для решти вартість буде символічною – 700 гривень за 20 занять.

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram