Передплатити Підтримати
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Українську армію перед захопленням Криму "наводнили зрадниками", - екс-очільник Міноборони

Українську армію перед захопленням Криму "наводнили зрадниками", - екс-очільник Міноборони

Українську армію перед захопленням Криму наводнили зрадниками, які під час анексії перейшли на бік Російської Федерації, а до окупації зливали інформацію про стан справ у ЗСУ росіянам.

Про це на допиті під час засідання Оболонського райсуду Києва у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича заявив генерал-полковник, перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль, який з 25 березня по 3 липня 2014 року обіймав посаду виконуючого обв’язки міністра оборони, передає УНІАН.

Він розповів, що факти підготовки до вторгнення в Крим він тоді отримав по лінії прикордонників, азово-чорноморського регіонального управління. Зокрема, за словами Коваля, під виглядом забезпечення олімпіади Росія посилила військову міць у тому регіоні, створила нове військове об'єднання, посилила свій флот в Криму і збільшила суттєво кількість військово-транспортних літаків у Криму, які згодом використали для перекидання так званих зелених чоловічків. Він також розповів, що ЗСУ перед анексією наводнили зрадниками, які під час анексії перейшли на бік РФ, а до анексії зливали інформацію про стан справ у ЗСУ росіянам. Колишній очільник оборонного відомства додав, що у березні, на початку місяця російські військові робили спроби затримати його, погрожували і казали, щоб він збирався з Криму, де він а той час перебував.

Довідка: Янукович обвинувачується у вчиненні держзради, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, в порушенні порядку, встановленого Конституцією, веденні агресивної війни, тобто злочинах, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України. 29 червня 2017 року колегія Оболонського райсуду Києва задовольнила клопотання сторони обвинувачення про спеціальне судове провадження у справі Януковича.

 

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Українську армію перед захопленням Криму "наводнили зрадниками", - екс-очільник Міноборони