Саакашвілі видворили з України, - Держприкордонслужба

Особу, яка перебувала на території України незаконно, із дотриманням усіх юридичних формальностей було повернуто до країни, з якої вона прибула, порушивши законодавство

Сьогодні, 12 лютого, військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Міхеіла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Держприкордонслужби. Однак під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі із оточення Михаїла Саакашвілі. «Прикордонники змушені були захищатися та застосували силову підтримку», — уточнили у повідомленні.

Прес-служба відомства нагаддала, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав М.Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив М.Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

6 лютого Окружний адмінсуд суд Києва повторно не задовольнив скаргу М.Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. 

«У відповідності до наведених вище судових рішень дана особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство», — заявили у Держприкордонслужбі..