Львів'янка пожертвувала 100 тис грн на реставрацію фресок Гарнізонного храму

Львів'янка пожертвувала 100 тис грн на реставрацію фресок Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

Фото: dyvys.info

Пожертву вона присвятила свому сину, який відвідував цей храм до своєї трагічної загибелі, повідомляє ZAXID.NET.

“В пам’ять про свого сина Олександра Врабеля матір пожертвувала 100 тис грн на реставрацію фресок Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ”, – повідомив у Нагадаємо, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла триває реставрація стінопису. У грудні минулого року відреставрували майже 300 м2 площі склепіння храму, а зараз переходять до відновлення фресок Франциска Екштайна (1739-1743 рр.). Реставрація охопить понад 1000 м² площі стінопису і, за планами, триватиме до 2022 року. настоятель храму отець Степан Сус.

За інформацією отця Степана Суса, 44-річний львів'янин Олександр Врабель трагічно загинув у вересні 2013 року у Канаді. Він постійно відвідував Гарнізонний храм з моменту його відкриття та мріяв про відновлення його фресок. Похований Олександр Варбель на Личаківському кладовищі у Львові.

Додамо, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла триває реставрація стінопису. У грудні минулого року відреставрували майже 300 м2 площі склепіння храму, а зараз переходять до відновлення фресок Франциска Екштайна (1739-1743 рр.). Реставрація охопить понад 1000 м² площі стінопису і, за планами, триватиме до 2022 року.