Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Олімпійські ігри-2018: у перший день найбільше нагород здобула збірна Нідерландів

• 10.02.2018, 18:10
  • 993

У перший день XXIII з проведення зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані розіграно 5 комплектів нагород, найбільше медалей 10 лютого вибороли спортсмени з Нідерландів.

Зокрема, на їхньому рахунку - чотири нагороди, одна з яких - "золото", дві - "срібло", одна - "бронза", передає Українська правда.

Примітно, що представники Нідерландів виграли весь п'єдестал пошани у бігу на ковзанах на 3000 метрів.

Два "золота" виграли атлети Німеччини. По одній "золотій" медалі здобули спротсмени Південної Кореї та Швеції.

Найкращим результатом українців в цей день стало 14 місце Віти Семеренко у біатлонному спринті.

Зазначимо, що збірна Німеччина з двома нагородами очолила і медальний залік після першого дня змагань.