Передплатити Підтримати

На Львівщині активісти перекрили дорогу до сміттєзвалища

Мешканці с. Брониця Дрогобицького району, що на Львівщини перекрили під’їзну дорогу, яка веде до сміттєзвалища, через незадовільний стан 30-кілометрової ділянки дороги Нижанковичі-Стрий між містами Дрогобич та Самбір.

Про це повідомили у Дрогобицькому відділі поліції, передає  ZAXID.NET

За інформацією правоохоронців, дорога Нижанковичі-Стрий – незаблокована, близько десяти молодих людей перекрили бічну дорогу, яка веде до сміттєзвалища, куди возять сміття із Дрогобича.

Ця акція – безстрокова, повідомило видання “Медіа Дрогобиччина”. Вона є реакцією місцевих мешканців на те, що з 5 лютого через незадовільний стан дороги на ділянці між Дрогобичем та Самбором, а саме повсюдні ями на ній, перестали здійснювати маршрутні перевезення пасажирів.

Проте у п’ятницю, 9 лютого, маршрутні перевезення відновили, повідомив у коментарі ZAXID.NET голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко.

“Було проведене грейдерування дороги, і у п’ятницю маршрутки уже почали їздити»”, – сказав Володимир Шутко.

Він запевнив, що капітальний ремонт дороги розпочнеться, коли середньодобова температура сягне +10°.

“Це 30-кілометрова ділянка дороги державного значення Нижанковичі-Стрий. Служба автомобільних доріг у Львівській області проводила тендер на її ремонт, перемогла компанія “Онур”. З настанням тепла проведуть грейдерування дороги, а потім почнуть ремонт”, – сказав він.