Міноборони виділить понад 4 млрд гривень на військові об’єкти

Гроші будуть спрямовані на будівництво та переобладнання казарм

На ремонт та будівництво військових об’єктів Збройних сил України Міністерство оборони виділить у 2018 році понад 4 млрд гривень.

Про це повідомив заступник начальника головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ Олександр Чергінець, передає прес-служба відомства.

"Фінансування у 2018 році у порівнянні з 2017 роком збільшено майже у 4 рази. А якщо порівняти його з фінансуванням у 2014 році - майже в 30 разів, зі 136,82 млн гривень до 4,07 млрд гривень", - наголосив Чергінець.

Так, за його словами, понад 3 млрд гривень за загальним фондом Міноборони передбачено для будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів та будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців за контрактом. Ще 1 млрд на будівництво буде направлено від реалізації конфіскованого майна. Також 59,65 млн гривень за загальним фондом оборонного відомства передбачені за окремою програмою для переобладнання будівель під спеціально пристосовані казарми. Така програма вже діє понад 10 років.

Нагадаємо, у четвер, 8 лютого, Верховна Рада України прийняла зміни до закону про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, згідно з яким військовим-контрактникам будуть компенсувати витрати на оренду житла.